Přeskočit na obsah stránky

Menu

Inzerujeme na

Kontakt




JIMOX REALITY

Okružní 562/43
Vratimov
739 32

+420 775 249 941

e-mail: jimox@seznam.cz














Doporučujeme

Kdo jsme

Realitní kancelář JIMOX-REALITY  byla  založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu.   Zakládáme  si na tom, ž e se řadíme k menším  realitním kancelářím, které zprostředkovávají prodej či pronájem menšího množství nemovitostí. Naši makléři se každé zakázce věnují a realizují ji od začátku až do konce, tudíž mají o veškerých úkonech přehled. Naši klienti se k nám vrací   nebo   jsme doporučeni na základě  předešlých  dobrých zkušeností.  Toto  zjištění nás velice těší.

Nenutíme prodávající či pronajímatele, se kterými dojednáváme obchodní případ,  podepisovat exkluzivní smlouvy pod pohrůžkou vysokých pokud.  Náš obchodní klient má možnost si každou smlouvu před  podpisem v klidu přečíst a případně ji konzultovat např. s jiným právníkem.

Zakládáme si na preciznosti, serióznosti, poctivosti a na individuálním přístupu ke každé zakázce, neslíbíme Vám nemožné.

Vaše peníze nezadržujeme na našich účtech,  garantujeme výplatu částek do 3 pracovních dnů, vše je vždy zakotveno v příslušné  smlouvě.  samozřejmostí je realizovat úložku finančních částek u advokáta či notáře. Pokud si klient vyžádá svého advokáta či notáře, tento požadavek respektujeme.

Zajišťujeme   komplexní servis  při    prodeji - koupi - pronájmu   nemovitostí.  Zajistíme znalecké posudky, daňová přiznání při převodu nemovitostí a další související úkony.

Garantujeme solidní jednání, individuální přístup, právní servis.
 

Děkujeme Vám  za Vaši důvěru.
Renáta Moskalová

 

 

  • Nemusíte chodit  vy k nám - my rádi navštívíme Vás.
  • Pište, volejte, prozvoňte -  tel. č. 775 249 941, e-mail: jimox@seznam.cz 
  • Nabídněte nám svou nemovitost k prodeji. Jsme zavedená kancelář s klientelou, která se k nám vrací.
  • Garantujeme  profesionální a individuální  přístup  ke  každé  zakázce,  veškeré smlouvy  můžete  před podpisem připomínkovat.
  • Děkujeme za Vaše nabídky.
  • Pište, volejte, prozvoňte - zavoláme obratem zpět.

Vyhledávání

Nejnovější inzeráty

30.07.2023 - Prodej, Byty - 2+1, Ostrava

Exkluzivní nabídka bytu 2+1 v žádané části Ostravy ... více ...

24.08.2022 - Prodej, Byty - 2+1, Ostrava

Hledáme byty a RD k prodeji pro naše ... více ...